Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Minirelax (4 noci) ve Wellness hotelu Pohoda**** - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel
Úrověň ubytování: ****
Poloha: na kraji města
Lokalita: Česká republika / Jižní Morava / Luhačovice
Doprava: Vlastní doprava

Poloha: v klidné části Luhačovic, nedaleko známé Pozlovické přehrady a letního aquaparku Duha. Populární luhačovická lázeňská kolonáda je vzdálena 20 minut klidné pěší chůze.

Ubytování: 1 a 2lůžkové pokoje, 2lůžkové apartmány, možnost až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), župan, LCD TV-SAT, telefon, minibar, trezor, přípojka na internet nebo Wi-Fi (zdarma), klimatizace, balkón nebo francouzské okno. 2 bezbariérové pokoje.

Vybavení: recepce, hotel. trezor, restaurace, konferenční služby, salónky, Wi-Fi (zdarma), venkovní posezení, pro děti – postýlka, stolička, strava, koutek; wellness centrum (plavecký bazén s masážními chrliči, relaxační vířivý bazén pro 12 osob, whirlpool, saunový svět (finská sauna, parní eukalyptová sauna, bylinková), tepidárium, relaxační prostor), relax centrum (masáže, koupele, obklady, …), fitness, půjčovna horských kol, úschovna kol, výtah, parkoviště, garáž, akceptace platebních karet.

Stravování: polopenze (snídaně, večeře – bufet), za příplatek plná penze (oběd – výběr z menu).

Relaxační centrum: hydromasáže, koupele (perličkové, bylinkové relaxační, antirevmatické, humátové s bioinformací, suché uhličité), kyslíková terapie, inhalace minerální vody Vincentka, slatinné obklady, zábaly (parafinové, Priessnitzovy, bahenní z Mrtvého moře), masáže (klasické částečné, celkové, aromaterapeutické, uvolňující krční páteře, bodové, reflexní plosky nohy), reflexní lymfodrenáže, infračervená kabina, sauna a fitness.

Sport: tenisový kurt, vodní sporty, rybaření, značené trasy pro pěší a cykloturistiku.

ZVÝHODNĚNÍ - slevy se týkají pouze týdenních pobytů.

Slevy: pro seniory 55+ 5 % (nevztahuje se na Týden pro seniory), pro rodiny s dětmi v době jarních a letních prázdnin 5 %, pro novomanžele 5 %. Slevy se týkají pouze týdenních pobytů. Zvýhodnění - mimosezónní výhody: v období 25.1.-5.4. a 8.11.-13.12.2015 je místní poplatek v ceně a 1 inhalace na zkoušku pro každého účastníka ZDARMA; lázeňské oplatky, pro oslavence (účastníka pobytu, který oslaví v průběhu pobytu své narozeniny) dárek; vstup na taneční večer (živá hudba).

Slevy: za včasný nákup 12 % (do 15.1.2016), za včasný nákup 7 % (do 31.1.2016), pro seniory 55+ 5 % (nevztahuje se na Týden pro seniory), pro rodiny s dětmi v době jarních a letních prázdnin 5 %, pro novomanžele 5 %. Slevy se týkají pouze týdenních pobytů. Zvýhodnění - mimosezónní výhody: v období 17.1.-3.4. a 6.11.-18.12.2016 je místní poplatek v ceně a 1 inhalace na zkoušku pro každého účastníka ZDARMA;  lázeňské oplatky, pro oslavence (účastníka pobytu, který oslaví v průběhu pobytu své narozeniny) dárek; vstup na taneční večer (živá hudba

Pobyt se psy a jinými zvířaty není v hotelu možný.

 

 


 • hotel Pohoda
 • venkovní pohled
 • recepce
 • vybavení pokoje
 • vybavení pokoje
 • sociální zařízení pokoje
 • sociální zařízení pokoje
 • vybavení soc. zařízení
 • restaurace
 • kavárna
 • bazén
 • koupelový bazén
 • whirlpool
 • saunový svět -ochlazovací bazén
 • masážní vana
 • masáže

Poznámka:

dítě do 5 let bez nároku na služby ZDARMA. Nástup na pobyt: NE-SO.

Cena zahrnuje:

4x ubytování se stravou dle výběru, welcome drink, 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x perličková koupel se zábalem, 2x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x infračervená kabina), volný vstup do wellness (bazén, saunový svět) a fitness, pravidelnou dopolední a odpolední dopravu do městského centra a zpět.

Cena nezahrnuje:

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den), místní poplatek (15, Kč/os./den).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/1 SWCB 7 750 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón
Vybavení: telefon, TV-SAT, vl.soc.zařízení (sprcha nebo vana, WC)
1/2+1 SWCB 6 670 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón
Vybavení: možnost 1 přistýlky, pokoj se 2 lůžky, telefon, TV-SAT, vl.soc.zařízení (sprcha nebo vana, WC)
1/2+2 SWCB 6 670 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón
Vybavení: možnost 2 přistýlek pro děti, pokoj se 2 lůžky, telefon, TV-SAT, vl.soc.zařízení (sprcha nebo vana, WC)
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

 1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
 2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov, agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky