Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

Rodinný pobyt (3 noci) ve Wellness hotelu Energetic**** - vlastní doprava

Typ ubytování: hotel
Úrověň ubytování: ****
Poloha: u lesa
Lokalita: Česká republika / Beskydy / Rožnov pod Radhoštěm
Doprava: Vlastní doprava

Poloha: hotel je zasazen do okouzlující přírody, obklopen lesy, s výhledem na bránu Beskydských hor a městečko se skanzenem.

Ubytování: 1 a 2lůžkové pokoje typu Superior, 2 a 4lůžkové apartmány (popis a ceny na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV–SAT, telefon,  klimatizace, trezor, internet LAN (zdarma), minibar, možnost přistýlky, terasa nebo balkón (jen některé pokoje). 3 bezbariérové pokoje.

Vybavení: recepce, restaurace, kavárna, hotel. trezor, úschovna zavazadel, lobby bar, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), salónek, venkovní posezení, wellness centrum (vyhřívaný bazén, whirlpool, koupele, finská sauna, parní lázeň, masáže, Jávský masážní salón), pro děti – hřiště, herna, postýlka, strava a nádobí; úschovna kol a lyží, půjčovna kol a Nordic Walking holí, kulečník, stolní tenis, el. šipky, fitness, parkoviště, akceptace platebních karet.

Stravování: polopenze (snídaně – bufet, večeře – výběr ze 2 menu o 3 chodech), za příplatek plná penze (obědy – výběr ze 4 menu). Dítě 5-12 let 1/2 porce.

Wellness centrum: vyhřívaný bazén s chrličem, whirlpool,  koupele (vířivá, perličková, aromatická, přísadová, syrovátková), finská sauna, parní lázeň, masáže (klasická částečná a celková, lávovými kameny, lymfatická thajská, shiatsu, rýžovými měšci, breussova), reflexologie nohou, komplexní balíčky (relaxace, regenerace a stimulace těla, ošetření pleti).

Sport: hřiště, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, lanové centrum, golf (Rožnov p./Radhoštěm), sjezdové a běžecké lyžování.


 • Wellness hotel Energetic***
 • ubytování, vybavení pokoje
 • ubytování, vybavení pokoje
 • ubytování, vybavení apartmánu
 • ubytování, vybavení pokoje
 • recepce
 • restaurace
 • bar
 • wellness
 • masáž
 • masáž lávovými kameny
 • wellness - bazén

Poznámka:

dítě do 5 let bez nároku na lůžko ZDARMA.

Cena zahrnuje:

3x ubytování s polopenzí, pro děti sladké překvapení k první a poslední večeři, pro rodiče kredit na volný výběr wellness procedur (250,- Kč/os./pobyt), volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, finská sauna, parní lázeň), volný vstup do fitness centra. BONUS: 1 dítě 5-12 let má ubytování ZDARMA (v případě polopenze doplatek 210,- Kč/noc).

Cena nezahrnuje:

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den), místní poplatek (15,- Kč/os./noc).

Zvolte si termín:

Název Cena od  
1/2+1 SWC 3 900 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón nebo terasa (některé pokoje)
Vybavení: internet, klimatizace, minibar, možnost 1 přistýlky, pokoj se 2 lůžky, telefon, trezor, TV-SAT, vl.soc.zařízení (sprcha nebo vana, WC)
2/4+2 SWC Family 3 850 Kč/osobu
Vlastnosti: balkón nebo terasa (některé pokoje)
Vybavení: internet, klimatizace, minibar, možnost 2 přístýlek, pokoj se 2 lůžky, telefon, trezor, TV-SAT, vl.soc.zařízení (sprcha nebo vana, WC)
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

 1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
 2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov, agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky