Poreč - Hotel DELFÍN

od 5 885

Filtr

Poloha

hotelové městečko na slunném poloostrově, nejblíže k otevřenému moři z hotelů ve středisku

Vybavení ubytovacího zařízení

recepce, Wi-Fi (zdarma, v hale), úschovna zavazadel, kadeřnický salon, 3 restaurace, café bar s terasou, taneční kavárna, konferenční služby, výtah, prodejna suvenýrů, trafika, venkovní bazén s mořskou vodou (z části i pod střechou) a terasou, snack bar, dětské hřiště, animační programy v sezóně

Vybavení pokoje

malé, skromně zařízené, renovované 1 a 2lůžkové pokoje s možností přistýlky (pouze pokoje s oddělenými lůžky), vlastní soc. zařízení částečně renovované (sprcha, WC), telefon, dětská postýlka na vyžádání (za příplatek), balkón (z některých ve vyšších patrech výhled na moře – CK nezaručuje vzrůst stromů, které mohou bránit ve výhledu); 1lůžkové a rodinné pokoje (2/4 SWC) – cena na vyžádání.

Stravování

polopenze (snídaně, večeře – bufet), za příplatek plná penze (oběd – bufet)

Sport a volný čas

Sport: místnost na skup. cvičení, tenisové kurty, hřiště pro volejbal, beach volejbal, basketbal, stolní tenis, asfaltové dráhy pro in-line bruslení, 4 dráhy pro hru "boče-koule", cvičná golfová hřiště včetně odpaliště.

Pláž

cca 100 m, oblázková, kamenitá nebo betonová plata s pozvolným vstupem do vody, borovicový háj nabízí stín (100 m), pro děti ohrazená pláž s pískem. Na pláži sprchy, sociální zařízení, převlékací kabina, restaurace, Beach bar a Sport Laguna Delfín (sportovní aktivity)

Cena zahrnuje

7x ubytování s polopenzí (SO-SO), každodenní úklid pokoje, výměna ručníků, závěrečný úklid, pobytovou taxu, animační programy (4.6.-1.9.)

Cena nezahrnuje

dopravu (2090,- Kč/os.), nápoje k večeři, pobytovou taxu (do 12 let ZDARMA, 12-18 let 20,- Kč/os./den, nad 18 let 35,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)

Poznámka

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek: za psa – malá rasa (8,- €/noc/platba na místě).Poloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb


Istrie (chorvatsky Istra) je poloostrov vybíhající do Jaderského  moře. Nachází se mezi Terstským a Rijeckým zálivem a je rozdělen mezi Itálii (Provincie Terst), Slovinkso (Obalnokraška regija) a Chorvatsko (Istrijská župa, Přímořsko-gorskokotarská župa). Rozloha poloostrova je 3 700 km2. Povrch tvoří planina, která se zvedá z jihozápadu na severovýchod od nadmořské výšky 100 m do 600 m. Nejvyšším vrcholem 1 396 m vysoká hora Učka. Podnebí je středomořské. Roste zde řídké středomořské rostlinstvo (šibljak, tráva). Největšími přístavy na pobřeží jsou Terst v Itálii a Pula v Chorvatsku. Dalšími významnými městy jsou Koper ve Slovinsku nebo Poreč a Rovinj na chorvatském pobřeží.Západní pobřeží Istrijského poloostrova je velmi členité a jeho charakter dává tvář i Poreči. Jde o typické istrijské městečko ležící na poloostrově. K Poreči patří i blízký ostrov Sv. Nikoly. Okolí města je obklopeno hotelovými komplexy. Z Poreče existuje lodní spojení se sousedními přístavy i s přístavy v Itálii (např. Benátky). Město je oblíbeným turistickým střediskem s bohatou historií. Jsou zde zbytky antických chrámů, domy a paláce ovlivněné benátskou gotikou i dalšími stavebními slohy. Nejvýznamnější památkou je Eufráziova bazilika zapsána v seznamu světového dědictví UNESCO.


Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

Celkové skóre 9 Hodnotilo 5 klientů Daenu
Personál
9,8
Poloha
9,6
Stravování
9
Ubytování
8,4
Služby
9,4
Čistota
9,8

Vlastislav Šobr

Vlastislav Šobr

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi

Milda

Milda

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi

Petra

Petra

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi

Romana Pazderová

Romana Pazderová

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi

Artem Bronskiy

Artem Bronskiy

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi