Zavřít Logo DAEN Logo ERLI

Vítáme Vás na nových společných stránkách společností ERLI a DAEN s daleko širší nabídkou nejen Maďarska, ale dalších destinací.

Těšíme se, že si z naší nabídky vyberete tu nejlepší dovolenou pro Vás :-)

ostrov Murter - Murter

Ostrov Murter (18,6 km2), největší v šibenické ostrovní skupině, která je součástí Severodalmatských ostrovů. Murter je u obce Tisno na nejužším místě Murterského průlivu spojen s pevninou novým zvedacím mostem, dlouhým 37,5 m. Správním střediskem ostrova je obec Murter, která je současně sídlem Správy národního parku Kornati. Obec Murter (2 100 obyv.) nachází se v SZ vnitrozemí ostrova Murter, necelých 700 m od pobřeží. Památky - v zátoce Hramina pozůstatky římského sídla Collentum. Na mysu Gradina starochorvatské hroby. Farní kostel sv. Michala (Sveti Mihovil) ze 17. stol. má několik cenných uměleckých předmětů. Na faře je malá sbírka artefaktů. Koupání – městská pláž v zátoce Hramina, kde je i jachtařský přístav. Další pláž Zadrače (písek a malé oblázky) – bezplatná. Nejpěknější pláž – velká písečná pláž Slanica na západním břehu ostrova, je obklopena borovým lesem (za parkování se platí cca 10 kun). Sport - Murter má dobré podmínky pro vodní sporty, především pro jachting, windsurfing, potápění, podmořský rybolov. Z další sportů: tenis, malá kopaná, basketbal. Konají se různé sportovní soutěže a závody, jako např. jachtařský závod Murter - Kornati v květnu. Zábava - tradiční oslava svátku sv. Rocha (Sveti Rok) 16. srpna a lidová slavnost a mariánský svátek Murterska fešta blagdana Male Gospe 8. září.


ostrov Murter - Murter - seznam zájezdů

Nebyla nalezena žádná data.
Novinky e-mailem
 
 
Mám zájem o katalog 2017
 
 
Kontakty
 

DAEN INTERNATIONAL s.r.o.

volejte ZDARMA: 800 230 230
E-mail: daen@daen.cz

České Budějovice

Tel.:     386 353 547
Mob.:   736 673 956
E-mail: c.budejovice@daen.cz

Ostrava  

Tel.:     596 112 590
Mob.:   731 309 321
E-mail: ostrava@daen.cz

Praha  
Tel.:     223 008 085
Mob.:   604 221 211
E-mail: praha@daen.cz 

 

 
PROSPERITA
 
 


Náhradní plnění
 

Naše cestovní kancelář vám prostřednictvím své partnerské firmy Brouk s.r.o, poskytuje náhradní plnění. Tuto možnost v minulých letech využila celá řada společností, které u naší CK nakoupily rekreační pobyty pro své zaměstnance a hodnotu těchto rekreačních pobytů si uplatnily jako nákup služeb od chráněné dílny.

Chráněná dílna je organizace, která zaměstnává více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním.


Náhradní plnění v roce 2016

V případě, že průměrný přepočtený počet vašich zaměstnanců (viz Vyhláška č. 518/2004, §15 a další) je vyšší než 25, je zaměstnavatel povinen zaměstnávat 4% z nich z řad pracovníků se zdravotním postižením (Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 81).

V případě, že např. provozní podmínky neumožňují plnit tuto zákonnou povinnost, může zaměstnavatel využít částečně či plně alternativních způsobů jak dostát své povinnosti:

  1. Zaplatit odvod do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (64 757,50 Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním) nebo:
  2. Odebrat zboží či služby od chráněné dílny ve výši sedminásobku zákonem vyhlášené průměrné měsíční mzdy (181 321,- Kč v roce 2016) na každého chybějícího pracovníka se zdravotním znevýhodněním)

 

 

 

nafarmu, na venkov,  agroturistika


Členství v asociacích
 
Asociace českých cestovních kanceláří
Asociace cestovních kanceláří České republiky